No 70GB safotografētajām skatlogu bildēm blogā nonāca 1,316, kuras tālāk tika atrādītas 174 bloga ierakstos. Izvēlēties 2011. gada labākos Londonas skatlogus nebija viegli. Bija gan krāsaini, gan ne tik krāsaini skatlogi, interaktīvi, sociāli aktīvi un tādi, kuri atspoguļo sabiedrībā aktuālas tēmas. Lai nu kā, bet šajā bloga ierakstā aprunātajiem skatlogiem ir viena kopīga iezīme – tie visi ir pievērsuši ne vienu vien acu pāri un dzirdējuši neskaitāmus sajūsmas spiedzienus.

Tātad aiziet, skatamies bildes! Uz bloga ierakstu, kur šī bilde tika pirmo reizi publicēta, nonāksi uzklikšķinot uz pašas bildes. Un kurš skatlogs, tavuprāt, ir bijis labākais?

*Paldies jums, lasītāji, bez jums tas nebūtu bijis iespējams!

HARVEY NICHOLS

Kamēr ņujorkieši devās uz vietējo mākslas muzeju apskatīt dažus ikoniskākos Aleksandra McQueen tērpus, tikmēr Harvey Nichols ienesa McQ. modi arī Londonā. Skatlogos nonāca daži no tiem tērpiem, kurus ņujorkieši atstāja aiz strīpas.
Kopš 2008. gada Lielbritānijā tiek atzīmēta tā saucamā "Wool Week", kurā vietējā modes industrija un ražotāji atgādina par vilnas kā izejmateriāla nozīmi. Bildēs Harvey Nichols veltījums vilnai.
Skatlogs koda lūpā tajā dienā, kad Londonas ielās izgāja Vogue.
Skatlogā attēlotā sieviete iemiesoja tādu grāciju, skumjas un pacilājumu vienlaicīgi, ka es tiku uz vietas nohipnotizēta.
Fascinējoša uzmanība tika pievērsta pat vismazākajām detaļām.
Harvey Nichols apspēlē tēmu Mākslīgais Intelekts.
Harvey Nichols apspēlē tēmu Mākslīgais Intelekts.
Apolonam pa pēdēm skrēja arī kājainā saule.
Reiz man viss rādījās rentgenredzē.
Pastaigājoties pa Londonu nonācu Ziemeļu Polārajā Lokā. Pirmā daļa.
Manu pastaigu pa Ziemeļu Polāro Loku pavadīja laikā iesaldēti cilvēki, sniegpārsliņas un polārie dzīvnieki.

DIESEL

Manā blogā nereti ciemojas tie, kuri meklē Mendeļējeva tabulu. Un ne velti, blogā reiz notika īssavienojums.

SELFRIDGES

Sadarbībā ar dažādām dabas aizsardzības un nevalstiskām organizācijām, Selfridges uzsāka projektu Okeāns, kura mērķis bija pievērst sabiedrības uzmanību zivju izsaimniekošanas un iznīkšanas tēmai.
Selfridges turpinājums par tēmu Okeāns. Interaktīvais skatlogs - pionieris. Uzpiežot uz vienas no skatlogā peldošajām digitālajām zivtelēm, zivs izlaida burbuļus un parādījās informācija par tās sugu.
Selfridgēs reinkarnējās The Museum of Everything, kura mērķis bija izrādīt nejauši veidotus mazpazīstamu un pašapmācītu mākslinieku darbus.
Bišu divkauja. Viens no emocionālākajiem skatlogiem kādu jebkad esmu redzējusi. To veidojusi Rhea Thierstein Bright Young Things projekta ietvaros.
Londonā rudens iestājas pavasarī.

FRENCH CONNECTION

Pa FCUK skatlogu slīdēja mākoņi.

LIBERTY

Londoniešiem bija iespēja V&A muzejā apskatīt izstādi ar nosaukumu "The Cult Of Beauty: The Aesthetic Movement 1860-1900", kura atspoguļoja 19.gs estētisma kustību pēc materiālās viktoriāņu ēras. Daļa šīs kustības nonāca Liberty skatlogos.
Neona gaismas apspīdēja LFW kolekcijas.
Nike Air izveidoja kolekciju speciāli priekš Liberty.

MISS SIXTY

Acis plikšķinājās te viena, te otra, te atkal viena, te atkal otra. Bet es tik hipnotiski vēroju un vēroju.

LOUIS VUITTON

Louis Vuitton izstarotais halo pievilināja pašu Vinniju Pūku.
Londonā ienāca cirkus un visiem uzreiz palika jautrāk!

DESIGUAL

Desigual žirafe atgādināja, cik svarīgi ir atrast savu sapni un tam sekot.
Desigual mehāniskās kaijas vicināja spārnus un izdvesa ķērcošas skaņas.

HARRODS

2011.gada 29.aprīlī pasaule piedzīvoja vienas īsteni karaliskas kāzas. Princis Viljams apprecēja Keitu un runā, ka elpu aizturēja un ceremoniju vēroja vismaz puse Lielbritānijas un vairāk kā 300 miljoni pasaules TV skatītāju.
Par spīti tam, ka masu mediji steidz ziņot, ka otrā ekonomiskā lejupslīde jau klauvē pie durvīm, Harrods uzrīkoja kristālu ballīti. Pirmā daļa.
Uz Harrods Kristālu ballīti tika ielūgti visi. Otrā daļa.
(P)ar putniem.

NARCISS

Pašmāju modes zīmola Narciss debija Londonā. Patīkami pārsteidza gan skatloga noformējums, gan atsaucīgās un zinošās pārdevējas.

 ZARA

Zara's manekenei uz galvas ir autobuss!

JIGSHAW

Lapsa kūmiņš kala viltīgo lapsu plānu.

 BONPOINT

Augustā es jums stāstīju par Cibiņu.