Pirmdienas vakars. Londona. Institute of Contemporary Arts un baltvīns. Grāmatas prezentācija. 6 satraukti reklāmisti apvelk skaistākās kurpes, lai būtu daļa no 200 cilvēku lielās auditorijas intīmā intervijā ar pašu Sir John Hegarty.*

Tiem, kuri nezina varu ātri pastāstīt, ka Sers Džons Hegartijs ir viens no BBH (Bartle Bogle Hegarty) impērijas dibinātājiem un ir pazīstams ne vien ar neskaitām ikoniskām reklāmām un apbalvojumiem, bet arī ar savām ekscentriskajām, košajām zeķēm un mīlestību pret Paul Smith uzvalkiem.

Iedvesmojošā intervijā Hegartijs stāstīja par savu pirmo darbu un Charles Saatchi kā savu pirmo creative team partneri; par to kādēļ Amerikā viss ir liels un spilgts (un kādēļ viņiem patīk viss liels un spilgts) un kādēļ baznīca ir pirmais un vienīgais globāli veiksmīgākais zīmols; par to kā televīzijas reklāmas pauzes viņš vēl joprojām skatās ar aizrautību un to, kā uzturēt radošo sparu arī pēc 45 industrijā nostrādātiem gadiem.

Bezgala šarmants un ārkārtīgi galants – tā varētu teikt par Hegartiju -, bet starp atjautīgajām atbildēm lūk ko paspēju ieskricelēt blociņā:

– Don’t chase money, chase the opportunity.

– Technology is a tool, not creativity itself.

Good is the enemy of great.

– Successful people never arrive, they are always on a journey.

– Get your eccentricity early, never be ordinary.

Pēc intervijas bija arī grāmatas parakstīšana, kur es & kolēģis tikām pie apzīmogotas kopijas.

* Zināji, ka oficiālo titulu “Sir” Apvienotajā Karalistē var piešķirt vien karaliene?

To Vilma, never be ordinary! Best, John.
To James, look after the space!!! Best, John.
Advertisements