Reiz manā kurpju kolekcijā nonāca šīs elektro zilās kurpes. Man dikti sen tādas gribējās, taču tiklīdz atradu īsti zilo krāsu, īsti pareizo papēžu augstumu un īsti pareizo modeli, tā tās kurpes tik vien kā papildināja manu kurpju rindu un tā arī ne reizi netika uzvilktas.

Bet manta jau nebūs laba manta, ja to nevarēs kaut kā izmantot, tādēļ, slaukam nost putekļus un ķeramies pie apdarināšanas.

Ar domu par dārza izravēšanu un aplaistīšanu, stāstīšu par lejkanniņām, kuras ūdens vietā izlej puķes.

Tev vajadzēs: vienkāršas kurpes, šķēres, līmi (superlīme arī derēs), smalkas mākslīgās puķes, mini lejkanniņas un adatu ar diegu (labāk diega vietā gan izmantot makšķerauklu).
Paņem vienu smalku puķu stiebriņu un ar adatu un diegu piešuj pašu augšējo stiebra kātiņu pie kurpes.
Kad ir aptuveni skaidras aprises, kur tieši būs piedarinātas puķes, tā ar aci izmēra kādā leņķī stāvēs lejkanniņa. Kad tas izmērīts, pa stiebriņam piediegojam puķes pie kurpes.
Tad, kad viss ir piediegots, tad uz puķu savienojuma vietām uzpilina superlīmi. Tas nepieciešams, lai baltās ziedu galviņas nebirtu nost. Lai pārliecinātos, ka viss ir labi salipis, ļauj kurpēm diennakti pažūt.
Kad kurpes ir kārīgi izžuvušas, tad piediegotā kātiņa galā uzlīmē lejkanniņu.
Tā kā manu lejkanniņu snīpis raudzījās tikai uz kreiso pusi, tad labajai kurpei viss ir apgrieztā zīmējumā, tas ir, puķes iet nevis no papēža līdz purngalam, bet no purngala stiepjas uz papēža pusi. Attiecīgi, otra lejkanniņa tiek pielīmēta pie purngala.
Gatavs!